صفر تا صد آموزش تبلیغات در اینستاگرام رایگان و مناسب پیچ شما

تولید محتوای با کیفیت در اینستاگرام میتواند یکی از بهترین راهکارها برای بالا بردن میزان follower ها باشد. در نهایت شما با هر پیجی که تعامل بالایی دارین (شاید اصلا یک پیج سرگرمی باشه) ، اون پست هایی رو که فرد مورد نظر باهاشون نرخ تعامل داره (لایک ، کامنت یا . پاسخ دادن به کامنتها و دایرکتها به مخاطبان شما کمک میکند که احساس کنند با یک کسب و کار متعهد و افراد پاسخگو طرف هستند نه رباتهایی که پست میگذارند و ناپدید میشوند! خوشحالیم که تونستیم این وجه تمایز برتر رو براتون ایجاد کنیم تا نه تنها برای پیجتون مشکلی ایجاد نکنیم و امنیت پیج شما رو تضمین کنیم بلکه بهترین استراتژی رو برای رشد کسب و کارتون در اینستاگرام ارائه بدیم و کمکتون کنیم تا صرفا علاوه بر بازدید کننده، مشتری وفادار برای پیج خود جذب کنید. آنها باید ترندهای روز رسانه اجتماعی را بشناسد و بر اساس آنها، برنامه تبلیغات پربازده در اینستاگرام و بازاریابی شرکت را هدایت کنند. افزایش فالوور اینستاگرام و تبلیغات تنها بخشی از پروسه داشتن یک صفحه اینستاگرامی خوب است. اما قبل از این سوال باید به چند سال دیگر پاسخ داده باشید تا پیشنیاز لازم برای افزایش فالوور اینستاگرام را داشته باشید: صفحه اینستاگراممان را چطور باید مدیریت کنیم؟

\u0628\u0647\u062a\u0631\u06cc\u0646 \u067e\u06cc\u062c \u0647\u0627\u06cc \u062e\u0628\u0631\u06cc \u0627\u06cc\u0646\u0633\u062a\u0627\u06af\u0631\u0627\u0645 | 10 \u067e\u06cc\u062c \u062e\u0628\u0631\u06cc \u0628\u0631\u062a\u0631برای همین لازم است بالای صفحهتان توضیح مناسبی نوشته باشید و در صورتی که سایت یا پلتفرمی برای خدماتتان دارید آدرس آن را درج کرده باشید. حالا خیلی کارها برای افزایش فالوور میتوانید انجام دهید، ربات اینستاگرام یکی از راهکارهای افزایش فالوور است. به همین دلیل، خیلی از پیجهای بزرگ، برای اینکه زمان خود را صرف کارهای دیگر کنند، ادمین استخدام میکنند تا این کارها را انجام دهد. بسیاری تصور میکنند اولین و بهترین راهکار و ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام این است که تبلیغات کنیم و هزینه زیادی صرف دیده شدن صفحه بکنیم. حالا که مخاطبانتان به صفحه شما راه پیدا کردهاند و تصمیم گرفتهاند کمی بیشتر اینجا وقت صرف کنند، باید چیزهایی برای ارائه کردن داشته باشید تا سرخورده نشوند و از این تصمیم پشیمان نشوند! شما به عنوان صاحب یک برند یا مدیر دیجیتال مارکتینگ میبایست با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر کدام، یکی از روشهای تبلیغات را انتخاب کرده و بر مبنای آن کمپین خود را پیش ببرید و یا با یک شرکت تبلیغاتی معتبر در این زمینه همکاری داشته باشید. برای این کار علاوه بر اینکه از عکسها و فیلمهای باکیفیت استفاده میکنید، میتوانید از الگوهای مختلفی برای چیدمان پستها هم استفاده کنید: مثلا بعضیها ترجیح میدهند به هر چند پست صفحه یک تم رنگی بدهند و صفحه را به شکل چند پست در میان مرتب کنند.

علاوه بر این به شما امکان درج ایمیل و شماره تماس در بالای صفحهتان را میدهد و ارتباط مخاطبانتان را با شما ساده میکند و احتمال استفاده آنها از محصول و خدمات شما را بیشتر میکند. مدیر سایت به کسی گفته میشود که سایت را به طور کامل مدیریت میکند، محتوای جدید روی آن آپلود مینماید، ظاهر سایت را تغییر میدهد، اشکالات آن را برطرف میکند و با نظرات کاربران سایت، پاسخ میدهد. شما میتوانید از این سایت اقدام به خرید فالوور فیک کرده و آن را با سرعت و امنیت بالا تحویل بگیرید. تبلیغات، مخاطبان جدیدی را راهی صفحه شما میکند اما بخش مهمی از این فرآیند با ورود مخاطب به صفحه شما تازه شروع میشود. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویرمحور است و اولین چیزی که به محض ورود با آن مواجه میشویم تصویر است. چرا که یکی از راههای ورود به اکسپلور اینستاگرام و دیده شدن توسط افرادی که شما را دنبال نمیکنند، افزایش کامنتها و مشارکت زیر پستهای شماست.

در این بین بسیاری از کاربران فارسی زبان در تلاشند تا با ساخت یک حساب کاربری با المان هایی مثل: تعداد دنبال نماینده چند هزار نفری، میزان بالای پسند و لایک، و کامنتها و متون نوشتاری بسیار از سمت فالوورهایشان، توجه برندها را بهسوی خودشان جلب نمایند تا به نحوی برای خود اسپانسر مالی و درآمد بالا ایجاد کنند. با پاسخگویی در کامنتها افراد را به بحث و پرسش ترغیب میکنید و آنها را به مخاطبان فعالتری تبدیل میکنید. این نوع CTA بینندگان بیوگرافی شما را ترغیب میکند تا نگاهی به محصولات شما بیندازند که درنهایت باعث افزایش فروش و ترافیک وبسایت شما میشود. شما می توانید اطلاعات محصولات خود را همزمان با بسیاری از مشتریان حاضر در پجتان به اشتراک بگذارید و نظرات آن ها درباره محصولاتتان را بدانید و ۀن نظرات را به اشتراک بگذارید. بالا بودن نرخ تعامل، به این معنی است که شما با فالوورهایتان ارتباط خوبی دارید و کاربران از محتوای پیج شما لذت می برند. چند سالی است که محتواهای ویدیویی بیش از پیش مورد توجه هستند و ساختن ویدیوهای ساده و کوتاه به شما کمک میکند به اکسپلور راه پیدا کنید و با مخاطبانتان راحتتر ارتباط برقرار کنید.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Leave a Comment

Your email address will not be published.