31 روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (100% رایگان) – همیار وب

افزایش فالوور اینستاگرام اما قبل از اینکه بخواهیم به تأثیر استفاده از آنها برای افزایش فالوور Instagram بپردازم، راجعبه نحوه کار رباتها توضیح کوتاهی میدهم. رباتهایی که برای فعالیت در اینستاگرام کار میکنند، به اینصورت هستند که تمامی کارهایی که ما به صورت دستی انجام میدهیم را رباتها برای ما، به صورت خودکار انجام میدهند. چند دلیل را در اینجا بررسی میکنیم. پیشنهاد میکنیم برای تغییرات در فعال سازی اکانت اینستاگرام بخش غیر فعال سازی رمز دو مرحله ای اینستاگرام را مطالعه کنید. با این کار ربات اینستاگرام به صورت خودکار بعد از فالو کردن، آخرین پست فرد را لایک می کند. معمولاً این کار با روش هایی مانند گرفتن اسکرین شات از پیج اینستاگرام شما یا طراحی بنر تبلیغاتی صورت میگیرد و در پیجهای پرفالوور گذاشته میشود که نزدیک ترین مشتریان محصولات شما را دارد. یک ربات اینستاگرام نیز همه ی این فعالیت ها را انجام خواهد داد با چند تفاوت بزرگ اول اینکه این فعالیت ها به صورت مستمر و 24 ساعته انجام میشود و دوم اینکه هدفمندی گسترده ای را برای شما فراهم میکند تا آنجایی که شما میتوانید بازدید کننده ها و فالوور هایی که از طریق ربات اینستاگرام به پیج تان اضافه میشوند را از یک شهر خاص جذب کرده یا مرتبط با یک شغل خاص یا یک حرفه خاص را مورد هدف قرار بدهید.

\u0628\u0647\u062a\u0631\u06cc\u0646 \u0633\u0627\u06cc\u062a \u062e\u0631\u06cc\u062f \u0641\u0627\u0644\u0648\u0648\u0631 \u0627\u0631\u0632\u0627\u0646 \u0642\u06cc\u0645\u062a \u0686\u06cc\u0633\u062a\u061f- \u0627\u062e\u0628\u0627\u0631 \u0633\u0627\u0632\u0645\u0627\u0646\u200c\u0647\u0627 ...

در نظر بگیرید بازدید کننده ای پیج شما را مشاهده میکند اولین موردی که پیج شما میتواند برای آن بیننده جذاب باشد داشتن فالوور های مناسب و بالای اکانت شما میباشد این موضوع زمانی اهمیت دار تر از قبل میشود که شما قصد فروش محصولات خود در اینستاگرام را داشته باشید. دیجی ممبر به شما کمک میکند که تعدادی فالوور واقعی و ایرانی را به صورت کاملا رایگان به دست آورید. شبکه اجتماعی اینستاگرام حالا مکانی است برای اشتراک عکس های روزمره تا سایت خرید فالوور اینستاگرام و فروش، اخبار و قرعه کشی ها، در این میان رقابتی ما بین تمام کسانی که در شبکه اجتماعی حضور دارند وجود دارد، داشتن فالوور بیشتر این موضوع برای همه مهم شده چرا که شما می توانید با فالوور بیشتر محبوب شوید یا درآمد خود را بیشتر کنید . چرا که دریچه 67 با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکههای اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی ، افزایش فالوور اینستاگرام صفحه شما را به صورت هدفمند و عملی انجام میدهد.

آنها در این شبکهی اجتماعی به گشت و گذار میپردازند، افراد مختلف را فالو میکنند، پستهای مورد علاقهشان را لایک کرده، کامنت گذاشته و به استوریها ریاکشن نشان میدهند. به عنوان مثال می توانید از کاربران بخواهید با ایجاد یک هشتگ خاص پست هایی را برای شما منتشر کنند و یا از آنها بخواهید که دوستان خود را در پست مورد نظر منشن کنند. اما در نینجاگرام شما می توانید یک سری هشتگ را به برنامه بدهید تا بعد از آن، نینجاگرام به صورت خودکار پست هایی که مرتبط با آن هشتگ ها هستند را لایک کند و پیج های مرتبط را نیز فالو کند. شما میتوانید تا ۳۰ هشتگ در پستهای خود استفاده کنید اما بهترین تعداد هشتگ در هرپست بین ۵ الی ۷ عدد است. ممکن است شما یک فروشگاه بزرگ یا یک مغازه کوچک داشته باشید اما در راستای فروش بیشتر یک پیج اینستاگرام راهاندازی کردهاید و به دنبال افزایش فالوور هستید، در این صورت میتوانید مخاطبان فضای آفلاین را به فضای آنلاین بیاورید. البته برای مطالعه بیشتر، پیشنهاد میکنم حتماً مقالهی بهترین روشهای کسب درآمد از اینستاگرام را ببینید.

چطور بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را پیدا کنیم ... واقعیت این است که ما در اینستاگرام، به دنبال مهمترین چیزهایی که هستیم کسب درآمد بیشتر، افزایش فروش و همینطور افزایش فالوور است. در نظر بگیرید شما پیجی در اینستاگرام دارید و برای بالا بردن فالوور واقعی اینستاگرام تان فعالیت های متعددی در اینستا انجام میدهید مانند ارسال کامنت های متعدد در زیر پست دیگر پیج ها یا فالو کردن پیج های مورد هدف خودتان که میخواهید به نوعی این مخاطب های هدف تان را به اکانت خود هدایت کنید یا فعالیت های دیگر همچون لایک کردن، ارسال پیام های دایرکتی، مشاهده استوری های دیگران و… گرچه میتوان با پیجی که شاید ۱۰۰۰ فالوور هم داشته باشد فروش را تجربه کرد، اما به خوبی میدانیم که برای افزایش فروش در اینستاگرام، ما به شدت باید روی افزایش فالوئر کار کنیم. مثلاً در حالت عادی، ما میتوانیم به منظور افزایش فالور پیج، به صورت دستی کار فالو-آنفالو را انجام دهیم که البته زمان زیادی را از ما میگیرد. اما رفته رفته، اینستاگرام حساسیت خود را نسبت به فعالیتهای غیر معمولی بیشتر کرد. استفاده میشد تا این صفحه در نتایج جستوجوی کاربران در اینستاگرام بیشتر ظاهر شود. درواقع هر کاری که ما به صورت دستی انجام میدهیم را میتوانیم به رباتها بسپاریم؛ مثل لایک، کامنتگذاری، ارسال دایرکت و کارهایی مانند این.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Leave a Comment

Your email address will not be published.